Gonzo’s Quest

Spēlēt uz spēļu naudu
Izdevējs
NetEnt
Gads
2010
Līnijas
20
Ruļļi
5
Min. monētu skaits
1
Max. monētu skaits
5
RTP
96%
Jackpot
2500

Šīs slotu spēles interfeisā ir 5 spoles, 3 rindas un 20 izmaksu līnijas. Gonzo’s quest ir pirmā slotu spēle, kurā ir “Avalanche Reels” iespēja- vinnējošie simboli tiek aizvietoti ar citiem, kas noved pie sekojošām uzvarām, tādējādi palielinot laimestu. Brīvo griezienu raundā tas var palielināt laimestu 15 reizes. Spēles laikā uz ekrāna parādās slīdoši simboli. Vinnējošās kombinācijas izplēn putekļos, un tā vietā parādās citi simboli. “Avalanche Multiplier meter” atrodas ekrāna augšējā labajā stūrī. Tiklīdz tiek izveidota vinnējoša kombinācija, šī funkcija iesaistās spēlē.

Laimests tiek gūts, ja 3,4 vai 5 saskanīgi simboli izvietojas jebkurā izmaksu līnijā. Ir arī “Autoplay” funkcija, kas ļauj izvēlēties no 10 līdz 1.000 automātiskus griezienus.

“Gonzo’s quest” ir par konkistadoru Gonzalo Pizarro, kura mērķis ir navigēt caur Amazones džungļiem, lai atrastu Eldorado, zudušo zelta pilsētu. Grafiski spēlei ir Maiju tēma. Starp simboliem ir dažādi dzīvnieki un maskas, kas ir attēlotas kā akmens plāksnes- te ir čūska, putns, aligators, zivs, ir arī simboli, kas reprezentē uguni, mēnesi un karstumu. Jautājuma zīme ir
“wild” simbols, kas var aizvietot jebkuru citu simbolu. Kad spēle ir uzvarēta, Gonzo spēlē dejo.

Rainers Siliņš
Latest posts by Rainers Siliņš (see all)